top of page
Group 1 (1).png

AKCJE
KRAJOWE

Jako liberałowie wierzymy, że każdy ma prawo do szczęścia. Dlatego jednym z naszych postulatów jest przywrócenie finansowania in vitro z budżetu państwa. Jest to jedna z najlepiej działających metod walki z niepłodnością.

Tak dla In Vitro

295270627_369656465284634_8316340682146100858_n (2).jpg

2022

2022
handel

Wolny Handel!

Wolność gospodarcza jest dla nas bardzo ważna. Niestety, rząd PiS wciąż ją ogranicza, wprowadzając zakaz handlu w niedziele i inne zbędne regulacje.

W ramach akcji „Wolny handel!” zorganizowaliśmy kilkanaście konferencji prasowych, podczas których przekonywaliśmy o konieczności przywrócenia handlu w niedziele. Każdy powinien samodzielnie decydować decydować, kiedy chce pracować lub robić zakupy.

Wspólnie z Nowoczesną mówimy jasno – chcemy wolnego handlu!
 

niewola

#DzieńNiewoliInflacyjnej

Ceny rosną z każdym miesiącem. W październiku ogłosiliśmy Dzień Niewoli Inflacyjnej - od tego dnia do końca roku pracowaliśmy za darmo, bo wszystkie zarobki “zjadała” inflacja.

 

Inflacja mogłaby być niższa. Niestety, prezes NBP Adam Glapiński nie potrafi z nią walczyć. Dlatego wyraźnie mówimy - Glapiński do dymisji!

EUROMISJA
ZTWOICHPODATKÓW
PIKNIKI
ZIOBRO
KONFEDERACJA

Więcej o naszej największej akcji

dowiesz się tutaj

#zTwoichPodatków

Ceny rosną coraz szybciej. Mimo to, rządzący z PiS

zarabiają coraz więcej.

 

Podczas internetowej akcji #zTwoichPodatkow, informowaliśmy o zarobkach najważniejszych osób w państwie oraz ogromnych wydatkach na niektóre instytucje. 

 

19 maja 2022 r., przez cały dzień, udostępnialiśmy głośne grafiki ilustrujące skalę wydatków ekipy Prawa i Sprawiedliwości: